3 nap/2 éj 2 fő részére Kőszeg történelmi hangulatú óvárosában, reggelis ellátással
2025-10-08
0
MentésMentveVisszavonva0
Az itt felsorolt szolgáltatók partnereként a megvalósult vásárlások után a nekedveszem.hu weboldal jutalékot kap. A termék vagy szolgáltatás megvásárlása külső fél weboldalán történik. A weboldalon szereplő tesztekben megjelenő tartalom kizárólag a szerző véleményét tükrözi, a leírt tartalomra külső félnek - például a bejegyzésben szereplő webáruházaknak, a termék gyártójának, forgalmazójának - ráhatása nincs.A termékek és szolgáltatások árai, elérhetőségei, a szolgáltatás tartalma a feltüntetett dátum/idő szerint pontosak, de bármikor megváltozhatnak. A feltüntetett árak nem minősülnek ajánlattételnek, a legutóbbi szinkronizáción alapulnak, ezért a kereskedő oldalán az aktuális árak eltérhetnek!
3 nap/2 éjszaka szállás 2 fő részére standard kétágyas szobában
Reggelis ellátás
Ingyenes WiFi használat a szálloda területén
Gyermekkedvezmények (szülőkkel egy szobában, a felárak mértékét a szálláshely csak az utalvány megvásárlásával együttesen garantálja):
0-3,99 év között: ingyenes
4-11,99 év között: 5.800 Ft/fő/éj
Felárak (a felárak mértékét a szálláshely csak az utalvány megvásárlásával együttesen garantálja):
Parkolás (8 férőhelyes, zárt (nem őrzött) parkolóban): 2.000 Ft/autó/éj
Idegenforgalmi adó: 450 Ft/fő/éj (18 éves kortól)
,
A Hotel Benedict Kőszeg festői óvárosának szívében, közvetlenül a Szent Jakab-templom szomszédságában, csupán néhány lépésre a város szimbólumának számító Jurisics-vártól található.
Az épületet a jezsuita rend építtette a török hódoltság idején. Az idők során kétszer is tűzvész áldozata lett, de mindig újraépíttették, sőt bővítették. A jezsuita rend után a pannonhalmi bencés rendhez került, 2020-ban szállodává alakították át.
A szálloda a múlt és a jelen találkozásának helyszíne, hiszen a történelmi épület modern, letisztult szobákkal és közösségi terekkel várja az idelátogatókat. A szobák egyedi hangulatát a boltívek adják, és az elrendezésünknek köszönhetően egyaránt nyújtanak kiemelkedő pihenési lehetőséget kicsiknek és nagyoknak. A közösségi terek különlegessége, hogy a társalgó ablaka a Szent Jakab-templomba nyílik.
A szálloda kiemelkedő gasztronómiai élményekkel várja vendégeit, akik svédasztalos reggeli keretében magyaros és nemzetközi ételek széles választékát kóstolhatják meg.
,0,63800,27,2025-10-08 00:00:00,2025-10-08 00:00:00,Hotel Benedict,Kőszeg,Magyarország,Kőszeg,9730 Kőszeg, Rajnis utca 2.,47.38969180515101,16.54015302658081,0,0,1000,true,2025-10-08 00:01:01